درباره ما شرکت فن آوری اطلاعات ایران سیستم

مقدمه

با توجه به این که در جهان امروز فن آوری اطلاعات به عنوان مهمترین دست آورد بشری به حساب می آید، بخش نرم افزار شرکت ایران سیستم که کوله باری از تجربه های گرانبها در ارائه سیستم های اطلاعاتی را از سال 1364 به همراه داشت در سال 1380 به شرکت فن آوری اطلاعات ایران سیستم تغییر نام یافت. کادر فنی این شرکت در سالیان مختلف از افراد مجرب و آموزش دیده تشکیل شده و در طول این مدت، فعالیت های پروژه های بزرگ و ارزشمندی را به پایان رسانیده است. از افتخارات این شرکت احترام به حقوق مشتریان خود بوده و به همین جهت تا به امروز کلیه پروژه های خود را تا مرحله عملیاتی اجرا نموده و در کارنامه خود کار ناتمام به جای نگذاشته است.


تاریخچه شرکت

شرکت ایران سیستم با هدف تولید کامپیوتر، طراحی و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی و اجرای پروژه های مکانیزاسیون و مخابرات در سال ۱۳۶۴ تاسیس و به شماره ۵۷۸۰۲ به ثبت رسید. نوآوری، مشتری مداری، سرعت، دقت و ارائه سرویس و خدمات پس ار فروشِ مناسب در حداقل زمان ممکن عواملی هستند که پیوند مستحکمی بین مشتریان و شرکت برقرارساخته و این نکات وجه تمایز شرکت با دیگر همکاران در نظر مشتریان می باشد. بخش تحقیقات با فعالیت مستمرخود توانست پروژه هایی را که تاکنون در کشور غیرممکن و یا مشکل به نظر می رسیدند به عرصه ظهور برساند. برآوردن نیاز و انتظارات در حال تغییر مشتریان از جمله درک نیاز آنی و برآوردن نیاز آتی آنان و تلاش برای فرا رفتن از انتظارات مشتریان، همچنین کوشش برای بهبود مستمر، ارتقاء کیفیت و عمل به الزامات قانونی، سبب شد که شرکت گواهی بین المللی استاندارد مدیریت کیفیت ISO ۹۰۰۲ را اخذ نماید. ممارست فراوان و گردآوری متخصصین برجسته در یک مجموعه صمیمی، شرکت را قادر ساخته است تا با بیش از ۲۶۰ نفر پرسنل همواره در زمره ده شرکت بزرگ کشور در صنعت ICT قرارگیرد.

تماس با ما


تهران - بزرگراه مدرس شمال
ابتدای وحید دستگردی پلاک 217

021-22258682
021-22222953
webmaster@iransystem-it.com

logo

کلیه حقوق این سایت متعلق به فن آوری اطلاعات ایران سیستم میباشد.

©1995-2015 IranSystem IT Co. , Inc. All rights reserved. Powered by IranSystem Information Technology Co. iransystem-it.com

جستجو